wtorek, 14 maja 2013

Swap&Shop







Już 18 maja w krakowskim Klubie Studio odbędzie się pierwsza odsłona nowych cyklicznych spotkań miłośników mody – Swap&Shop! Jak sama nazwa wskazuje impreza łączy w sobie 2 przedsięwzięcia zarówno targi mody – czyli spotkanie niszowych projektantów oraz swap – czyli spotkanie kobiet, które chciałyby odmienić swoją szafę w drodze bezgotówkowej wymiany ubrań lub sprzedaży za symboliczne 5,10,15zł.
Cała sala klubowa na ten dzień zamienia się w wielkie targowisko. Z jednej strony stoiska projektantów, na których każdy może znaleźć „perełkę” której od dawna szukał, z drugiej ogrom wieszaków, na których zawisną ubrania przybyłych dziewczyn. Podczas spotkań nie zabraknie również atrakcji. Eventowi będą towarzyszyć spotkania ze stylistami, zaproszonymi blogerkami, ekspertami od urody, wykłady oraz konkursy. Każda z przybyłych dziewczyn będzie mogła spróbować swoich sił przed obiektywem fotografów z Megamodels.pl, oddać się w ręce specjalistów od urody Esther Beauty oraz posłuchać znakomitych wykładowców krakowskiej szkoły wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa.
Do grona patronatów włączyły się znane, polskie rozgłośnie radiowe oraz serwisy modowe, a także organizacje studenckie, dzięki czemu mamy pewność, że o evencie zrobi się naprawdę głośno!
Mamy nadzieję, że wspólnie z Wami stworzymy niezapomnianą atmosferę profesjonalnych spotkań wielbicieli designu, a event wpisze się na stałe w kalendarz kulturalnych przedsięwzięć Krakowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz